Як вибрати матеріал для покрівлі?

фото Как выбрать матерал для кровл

Коробка будинку практично готова, залишилося тільки вибрати матеріал для даху. Вона повинна відповідати ряду вимог: гарна шумоізоляція, підвищені гідроізолюючі властивості, міцність і краса. Надійна покрівля зможе на довгі роки створити домашній затишок, незважаючи на сніг, дощ чи вітер. Наша з Вами завдання розібратися в особливостях будматеріалів для покрівельного покриття.

фото какие бывают виды кровли

Вимоги до покрівельного покриття

Лідируючі позиції серед будматеріалів покрівельного ринку займають:

  • композитна черепиця;
  • металочерепиця;
  • натуральна штучна черепиця;
  • металева фальцева покрівля;
  • профнастил.

Кожен з них має свої переваги і недоліки. При виборі будматеріалу велике значення має його вага. У розрахунок береться запас міцності фундаменту і стін. Наступний крок – підбір необхідних крокв. Вони зводяться, згідно з вимогами покрівельного матеріалу. Для порівняння натуральна черепиця в 10 разів важче, ніж металочерепиця. Для бітумної або керамічної черепиці. крім обрешітки, потрібно укладання шару з плит ОСБ.

Друга важлива вимога – це термін служби. При покупці матеріалу поцікавтеся умовами експлуатації, які негативно впливають на покриття.

Менеджери нашого магазину допоможуть Вам зробити вибір з урахуванням кліматичних умов і якості зовнішнього покриття. Крім того, Budox пропонує клієнтам послуги заміру і підрахунку кількості необхідних покрівельних матеріалів. На основі цієї інформації робиться підбір потрібного покрівельного покриття для Вас.

фото креативная идея для кровли

Що впливає на термін служби покрівлі?

Цілісність і надійність даху – це запорука комфорту у всьому будинку. Термін служби залежить від безлічі факторів:

  • клімат;
  • дотримання технології при монтажі;
  • якість використовуваних матеріалів.

Природні явища впливають на покрівлю. Перший ворог – це волога (сніг, дощ). Незалежно від того, що Ви кладете на крокви, листи або штучні елементи, у вас обов’язково будуть присутні стики. Вони повинні бути досить щільними. Інакше вода або сніг, що потрапили в можуть запускати грибкові процеси, порушуючи цілісність конструкції.

Бітумні матеріали обов’язково мають верхній захисний шар. Це пов’язано з тим, що голий бітум плавиться під дією ультрафіолету і сильно схильний до дії вогню. У нього низька пожежостійкість.

Профнастил і металочерепиця вважаються гучними матеріалами, але це питання легко вирішити додатковою підкладкою з шумоізоляційних матеріалів.

І нарешті – ціна. Часто, саме бюджет обмежує наші ідеї. Вартість товару залежить від товщини, кольору, сировини, виробника і технології.

Нам важливо, щоб клієнти поверталися до нас і рекомендували нас іншим. Тому розрахунок ціни замовлення індивідуальний. При великої закупівлі можна отримати приємну знижку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *