Компанія “BUDOX” успішно зарекомендувала себе на будівельному ринку Києва і області, починаючи з 2008 року. Сьогодні ми продовжуємо розвиватися і вдосконалюватися в різних сферах. А саме: повна комплектація об’єктів, а також надання послуг будівельних робіт широкого спектра, починаючи від ландшафтних робіт – закінчуючи внутрішньою обробкою приміщення.

Виконуючи взяті на себе зобов’язання по наданню матеріалів кращої якості, організації високого рівня сервісу, дотримання логістичних термінів – торгова компанія “BUDOX” закріпила за собою репутацію постійного партнера і надійного постачальника.

Одним з пріоритетних напрямків компанії є розробка технології модульних будинків. Мета якої, надати клієнту можливість модернізації власного будинку, шляхом приєднання додаткових модулів. Такий будинок – енергоефективніше і більш технологічні своїх попередників.

Накопичений досвід, помножений на знання і високу самодисципліну, дозволяє нам приймати щодня правильні рішення і відкривати нові горизонти для майбутніх перемог!