Огорожа з профнастилу – швидко і зручно

фото 2 забор из профнастила

Побудувати будинок на ділянці – це тільки половина справи. Дуже важливо, щоб ваш побут і особисте життя були захищені від зайвих очей. З цією роллю відмінно справляється паркан навколо земельної ділянки. Тут важлива міцність, практичність і загальна архітектурна цілісність композиції.

Головне питання: який матеріал використовувати при будівництві, щоб він відповідав усім необхідним вимогам і при цьому не коштував, як автомобіль.

В полі зору – профнастил

Багато виробників останні роки пропонують звернути увагу на профнастил. Він багато в чому цікавий покупцеві через його хороші характеристики. Одне з найголовніших переваг – це ціна. За ним слідують:

  • тривалий термін служби;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • безліч колірних рішень і імітація натуральних матеріалів;
  • зручність при монтажі.

Огорожа з профнастилу виглядає привабливо, при цьому він надійно захищає господарів будинку від зовнішнього шуму вулиці, бездомних собак і котів. Він універсальний, тому що підходить практично під будь-який архітектурний стиль.

фото коричневый забор из профнастила

Види профнастилу

За своїм зовнішнім виглядом профнастил ділиться на два типи: односторонній або двосторонній. Перший виробляється з оцинкованим покриттям, другий – з полімерним, нанесеним з обох сторін.

Міцність багато в чому залежить від габаритів листа. Головні параметри – це висота ребра і ширина листа. Невисокі широкі листи, як правило, дешевше, але менш надійні. Тому краще віддавати перевагу більш вузьким і високим конструкціям. Колір виходить шляхом нанесення на лист поліестерового шару. Він надійно захищає від вицвітання, навіть під прямими сонячними променями. Відтінки можуть бути, як глянцеві, так і матові. Листова форма випуску дозволяє легко підрахувати необхідну кількість матеріалу.

фото черный забор из профнастила

Встановлення огорожі не вимагає багато часу, якщо при цьому використовується спеціальна техніка. Професіонали радять несучі балки закріпити в бетонні пробки. Це пов’язано з тим, що вони повинні витримувати велике навантаження. Чим частіше встановлені вертикальні балки, тим міцніше вся конструкція. Більш надійною основою вважаються бетонні стовпи.

У нашому інтернет-магазині профнастил представлений у великому асортименті, в тому числі з імітацією під дерево або камінь. У продажу тільки якісні матеріали, що підтверджують відповідні документи від виробника. При великий закупівлю ви можете отримати індивідуальну знижку. Можлива доставка замовлення по Києву та області. Наші менеджери готові відповісти на будь-які ваші питання і професійно Вас проконсультувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *